Petra Vlhová sa stretla so svojimi fanúšikmi v špindlerovom mlýne. Na ambasádorku SLOVAKIA TRAVEL si počkali tisíce fanúšikov

Slovenská lyžiarka a olympijská víťazka Petra Vlhová uplynulý víkend opäť zahviezdila počas Svetového pohára v alpskom lyžovaní. Hoci sa nepostavila na stupienok víťaziek a na svahu sa jej nedarilo podľa očakávaní, svojich fanúšikov potešila v Špindlerovom Mlyne autogramiádou a možnosťou odniesť si fotografiu s olympijskou víťazkou. Na Petru si po pretekoch počkali tisíce nielen slovenských fanúšikov, ktorí jej zlepšili náladu. Súčasťou bohatého sprievodného  programu bola aj talkshow s Petrou Vlhovou, ktorú pripravila organizácia na podporu a propagáciu cestovného ruchu SLOVAKIA TRAVEL.

„Petra je tou najlepšou prezentáciou Liptova, Jasnej i celého Slovenska,” povedala Darina Bartková, riaditeľka oblastnej organizácie VISIT LIPTOV, ktorá spolu s Petrou Vlhovou a Václavom Mikom, generálnym riaditeľom SLOVAKIA TRAVEL na hlavnom pódiu odprezentovali Slovensko ako blízku turistickú destináciu plnú prekvapení.


„Keďže Česko patrí k našim primárnym zdrojovým trhom, je dôležité, že na takomto veľkom podujatí môžeme odprezentovať Slovensko. Väčšina turistov chodí k nám dovolenkovať práve od našich susedov,“ povedala Daša Matušíková, marketingová riaditeľa SLOVAKIA TRAVEL.

Okrem autogramiády mala SLOVAKIA TRAVEL na akcii aj svoj promo-stánok, kde predstavovala produkty slovenského cestovného ruchu prichádzajúcim návštevníkom. O Slovensko bol obrovský záujem, počas celého podujatia privítal množstvo zahraničných aj slovenských priaznivcov. V stánku propagovala svoj región aj oblastná organizácia cestovného ruchu Stredné Slovensko, klaster Horehronie a Visit Liptov.

„Atmosféra podujatia bola výnimočná, podmienky priaznivé a počasie mrazivé. Pri takýchto akciách je vidieť, ako sa Slováci dokážu zmobilizovať a vyjadriť obrovskú podporu niekomu, kto reprezentuje ich krajinu,“ povedal na záver Václav Mika.

Tlačová správa na stiahnutie (.pdf, 259 kb)
Vlhova-v-Spindli-potesila-fanusikov.pdf
Kategórie: Tlačové správy

Mohlo by sa vám páčiť