SLOVAKIA TRAVEL zabodovala so svojim stánkom na golfovom veľtrhu IGTM 2022

V dňoch 17. – 20. 10. 2022 sa v Ríme odohral najväčší medzinárodný veľtrh v oblasti golfu – IGTM 2022. Primárnym cieľom národnej expozície bolo predstavenie slovenských golfových rezortov a tiež Slovenska ako atraktívnej turistickej destinácie. 

Ako sprievodný program na expozícií počas veľtrhu prebiehala ochutnávka tradičných slovenských syrov a mäsových produktov a tiež vybraných a kvalitných slovenských vín so známym a renomovaným slovenským enológom pánom Vladimírom Hronským. Súčasťou bol aj hudobný program a to konkrétne hra na saxofóne. 

Aktivity SLOVAKIA TRAVEL vzbudili veľký pozitívny ohlas. „Priala by som Vám vidieť reakcie buyerov. Vďaka tomu sa pristavovali aj takí, ktorí pôvodne neplánovali zisťovať nič o Slovensku,“ zhodnotila Sylvia Hružková z GM Black Stork Resort, ktorý vystavoval na veľtrhu spoločne s našou agentúrou. 

Stánok SLOVAKIA TRAVEL prišli podporiť aj zástupcovia Slovenského veľvyslanectva v Taliansku. „Musíme neskromne skonštatovať, že Slovensko malo jeden z najväčších a dizajnovo najatraktívnejších stánkov,“ uverejnili na svojej facebookovej stránke. 

Práve pozornosť turistov zameraných na golf by mohla byť pre Slovensko veľmi výhodná. „Golfoví turisti podľa štatistík utratia v priemere na osobu 2000 € za dovolenku kým bežní turisti 700 €,“ dodala Hružková. 

Počas veľtrhu absolvovali zástupcovia SLOVAKAI TRAVEL biznis stretnutie s partnermi z rôznych krajín. Cieľom rokovaní bolo získanie nových kontaktov, propagácia a zviditeľnenie Slovenska na golfovej mape a tiež získanie nových klientov pre golfové rezorty na Slovensku.

Kategórie: Novinky

Mohlo by sa vám páčiť